KATALOG PRODUKTŮ
 

Chromované konstrukce 
Modulární stavebnice pro vybavení interiérů, jejichž předností je moderní vzhled, variabilnost a možnost opětovného použití po přestavbách a především jednoduchá i rychlá montáž celého systému pomocí jediného klíče bez potřeby jiného nářadí. Systém chromovaných konstrukcí rozdělujeme do těchto podskupin: 

STENDER je systém výjimečně praktických stojanů předurčený speciálně pro obchody s oděvy. Díky jejich rozměrům a konstrukčnímu řešení jsou nejen pevné a stabilní, ale i lahodící oku. Komponenty systému se dají vhodně kombinovat s každým stylem nábytku. 
  

GRILL je vybavovací nábytkový systém využívající mříže jako hlavního a charakteristického prvku. Široká škála různých spojovacích prvků dává jistotu, že finální sestava je nejen jednoduchá a praktická, ale i efektivní a estetická. 
  

BLOCK je mimořádně mnohostranný a variabilní. Široký výběr a vzájemná návaznost komponentů umožňuje uplatnit Vaši fantazii při vytváření interiéru s výrazným prvkem estetičnosti a praktičnosti. Spojení a kombinace prvků z kovu a skla vytváří dojem jednoduchosti, čistoty, lehkosti, vzdušnosti a elegance. 
  

VARIANT je ten nejlepší systém pro brilantní řešení Vaší potřeby vybavit interiér zařízením pro uložení rozmanitého zboží nebo předmětů. Svou jednoduchostí, praktičností a přitom velkou pevností s nepřeberným množstvím příslušenství a různých zakončení poskytne spolehlivé regálové uložení i těžkých předmětů. Je to variabilní a tvárný systém, který můžete přizpůsobovat v každém okamžiku aktuálním potřebám. 
  

VARIANT 60 je obdobou systému Variant. Základ však tvoří stojiny profilu 60x60mm, které jsou samonosné a mohou stát v prostoru nebo kolem stěn bez jakéhokoliv kotvení. Provedení chrom nebo šedostříbrná struktura (komaxit). Příslušenství je shodné se systémem variant.

SMART je nejnovější stavebnicový systém, který (podobně jako Variant) vychází ze základního prvku a to stojiny, jež se kotví na stěnu. Způsob a provedení však plně odpovídá nejmodernějším trendům a to jak jednoduchostí, tak i elegancí. Smart je jediný z řady stavebnicových systémů, který se vyrábí s povrchovou úpravou komaxit v odstínu "Alu" - šedostříbrná.
  

SMILE je nejnovější stavebnicový systém, který (podobně jako Variant) vychází ze základního prvku a to stojiny, jež se kotví na stěnu. Způsob a provedení však plně odpovídá nejmodernějším trendům a to jak jednoduchostí, tak i elegancí. Stojiny jsou vyrobeny z hliníku, příslušenství chrom a výplně jsou z nepřeberného počtu odstínů a dekorů lamina.
  

SLOTTY - elegantní způsob prezentace libovolného druhu zboží. Základem jsou slottové matice, do nichž se jednoduše instaluje příslušenství. Povrchová úprava - matný chrom.

Drážkový panel SLATWALL
Systém drážkových panelů, které jsou uchyceny na zdi nebo postaveny v prostoru. Velmi jednoduchá montáž a množství doplňků. Nejčastěji se používá v prodejnách textilu, obuvi, ale najde své využití v jakémkoliv provozu. Vhodný je také pro vybavení šaten v domácnostech nebo pro stěny hobby v garáži. Tento systém poskytuje maximální variabilitu při jednoduché manipulaci se závěsnými prvky. Tyto prvky dodáváme v provedení lesklý chrom a čiré akrylátové sklo. Praktičnost a vzhled tohoto prodejního systému staví drážkovaný panel SLATWALL na první místo. 

Figuríny 
Sortiment tvoří několik druhů figurín od nejjednodušších chromových siluet přes polystyrenová těla až po celoohebné figuríny, vhodné obzvláště pro prezentaci zboží ve sportovních prodejnách. 

Ostatní - šatní skříně, garáže, hobby stěny
Systémy Variant a Slatwall jsou vynikajícím řešením pro zařízení šaten, komor, garáží a různých hobby stěn. Svojí variabilitou umožňují udržet tyto místnosti absolutně přehledné při jejich maximální využitelnosti.